Úvod » Kniha návštěv

Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
151715
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tomáš
Ahoj Míro, s chutí jsem se pokoukal, jde Ti to moc dobře! Hlavně Dolomity a mlhovky všeobecně, ty se mi stále nedaří:-) Dobré světlo a někdy třeba naviděnou!
Zuzana Svobodová
Moc hezké fotky ;-)
tomas
zdar Miro,
dobré to máš, jen tak dál.. rád jsem se po delší době zas podíval (a zavzpomínal na Dolomity) tož ať se daří, t.
Dr.Ozdi
Nádherné snímečky máte...ty mlhy na Broumovsku jsou úžasné, ještě jsem na ně neměl štěstí :-)
Dr.
Marek Svoboda
Moc hezké fotky, zvláště na Broumovsko mám krásné vzpomínky z dětství, kdy jsem tam jezdil na tábory s turisťákem. Moc krásné místo, byli jsme asi 4-5 km od Radvanic. Jezdili jsme do Adršpachu, Broumovek, to byly moc krásná místa.
Přeji mnoho dalších povedených záběrů a dobré světlo.:-)
Ján Macek
Tak som Ti to tu aj ja \\\\\\\"prošmejdil\\\\\\\"
Veľmi páči
A \\\\\\\"závidím\\\\\\\" Ti to počasie v Dolomitoch. Takto mi to nikdy nevyšlo a bol som tam viackrát
Lenka Nejedlá
Ahoj, prošla jsem celou galerii, máš tady spoustu pěkných snímků a je na co koukat :-). Přeji dobré světlo pro Tvoji další tvorbu a mnoho dalších povedených kousků!
Honza Šmíd
Ahoj Míro, kdybys nezavítal na moje webovky, tak bych na tebe možná nikdy nenarazil, což by byla velká škoda. Broumovsko patří k mým nejoblíběnějším místům, ačkoliv jsem neměl témř nikdy štěstí na světlo. Ty naopak a Tvoje galerie Broumovska a Policka patří mezi nejpovedenější, co jsem dosud viděl. Držím palce a budu se k tobě pravidelně vracet.
Bohdan Cihla
Ahoj Míro.
Krásná práce, nádherné fotky. Tiše závidím. Úžasné je Českosaské Švýcarsko v mlhách a Dolomity, to je má srdeční záležitost. Přeji dobré světlo a poustu dalších krásných snímků. Bohdan.;-D
Jan Měchura
Tedy pane kolego, klobouk dolů. Gratuluji. Jan Měchura
Diana
Nádhera a moc dobrá práce :-)!!! Broumovky, Ádr, Černohorský potok, Dolomity ..... jako, kdyby jsme šli stejnou cestou ;-). Děkuji a fotografie jsou opravdu vydařené.
Crimson
Krásně zamlžené České Švýcarsko, tak o tom se mi jenom sní ..
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace